درباره عطادکور

عطادکور (برند خاص و منحصر به فرد دکوراسیون) :

به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان متریال دکوراسیون داخلی در خوزستان مشغول به فعالیت می باشد.

در ادامه اجمالاً به مرور تاریخچه این شرکت خواهیم پرداخت.

اساس پایه گذاری شرکت بازرگانی بزرگمنش به سال 1385 بر می گردد. یعنی زمانی که شرکت بزرگمنش به بررسی و شناخت بازار تصمیم به فعالیت در دکوراسیون و تزئینات داخلی ساختمان نبود.

مجموعه بزرگمنش در سال 1385 با توزیع پارکت و سپس چند سال بعد به برگزیدن استراتژی تنوع محصول، برند عطا دکور را معرفی نمود.

عطادکور از همان ابتدا اصول و مبانی کلی مدیریتی را به اعتماد بر اینکه جایی برای پیشرفت وجود دارد در خود گنجاند و همین اندیشه پیشرفت بود که نظم و انسجام را در عطادکور نهادینه ساخت.

 

در سال 1390 عطادکور به عرصه گسترده اقلام دکوراسیون و تزئینات داخلی وارد شد و به مرور به راه اندازی نمایندگی و انبار های تحت برند در سراسر خوزستان به کسب و کار خود سرعت بخشید.

انسجام بیشتر شبکه فروش استاندارد سازی تمامی جنبه های عملیاتی کسب و کار و نیز نظارت بیشتر به ارائه خدمات فلسفه تلاش های عطادکور در راستای تحقق چشم اندازهای این شرکت می باشد.

شرکت عطادکور با عرضه مجموعه های بی نظیر و بهترین محصولات و با ارائه طراحی نو در دکوراسیون و تزئینات داخلی و خارجی ساختمان شروع به فعالیت نموده است.

این شرکت عملیات کسب و کار خود را بر پایه ارائه بهترین تجربه در محیطی شیک ولوکس که نشان دهنده سلیقه منحصر به فرد و تحصیلات شماست پایه ریزی کرده است.

 

شفافیت، نیاز بازار، انتخاب درست محصول و ارائه مناسب آن از یک سو و ارتقاء تنوع محصول همگام با بازارهای جهانی، استفاده از تکنولوژی های نوین صنعت ساختمانی و سیاست گذاری درست در زمینه های قیمت در بازار از سوی دیگر از جمله مواردی می باشد که باعث رشد چشمگیر مجموعه های عطادکور گردیده است.

 


دفتر مرکزی

دفاتر فعال

انبار ها

پرسنل