عطا دکور


شاید این سوال که چگونه پارکت مناسب انتخاب کنید ذهن شما را مشغول کرده باشد ؟ خیلی از شما از کوچکی منزل خود رنج می برید و دوست دارید کاری کنید که این فضا بزرگتر به نظر برسد این خواسته ی شما غیر ممکن نیست بلکه با انتخاب کفپوش مناسب می توانید خانه ی خود را کوچکتر یا بزرگتر از آنچه هست نشان دهید. رنگ پارکتی که انتخاب می کنید مطمئنا روی فضای داخلی تاثیر گذار است . با آگاهی از این که رنگ و نور و فضا به هم وابسته اند انتخاب سخت تر می شود. رنگ سقف و دیدارها تاثیر قابل توجهی روی احساسات شما از محیط می گذارد. رنگ انتخابی می تواند یک تاق را بزرگتر یا کوچکتر پهن تر, باریکتر, عمیق تر, بلندتر, روشن تر یا گرم تر نشان دهد.

برای تغییر در فضای خانه ،یکی از اولین سوالاتی که با آن مواجه میشویم برآورد هزینه می باشد.برای به دست آوردن مقدار هزینه،باید ابتدا به متراژ کار دسترسی داشته باشیم که احتمالا برای بعضی به دست آوردن این متراژ مشکل است.ما به شما کمک میکنیم که خودتان یک برآورد تقریبا دقیق داشته باشید.

PicsArt 12 26 08.57.40
برای انتخاب چوب نما، چندین نکته باید مدنظر قرار گیرد:

 

photo 2016 07 31 09 36 53
با آگاهی از این که رنگ، نور و فضا به هم وابسته‌اند، انتخاب سخت‌تر می‌شود. رنگ سقف و دیوارها تاثیر قابل توجهی روی احساس شما از محیط می‌گذارد.

photo 2016 07 30 10 41 38


برخی افراد علاقه دارند دیوارهای اتاق یا خانه خود را با رنگ بپوشانند اما بر عکس آنها دیگرانی نیز هستند که کاغذ دیواری را برای تزئین منزل و پوشاندن سفیدی و لختی دیوارها بر رنگ ترجیح می‌دهند. اگر شما هم مثل آنها فکر می‌کنید بهتر است پیش از هر چیز چند نکته اصلی در این باره را بخوانید.

 

 photo 2016 07 28 13 02 14

 

انتخاب مناسب شما برای طراحی اتاق خواب کودک رنگارنگ بچه ها هدیه ای بزرگ برای فرزندانتان می باشد. در واقع بچه ها رنگ ها را دوست دارند و بنابراین طبیعی است که دوست داشته باشند اتاق خوابشان رنگارنگ و شاد باشد. علاوه بر این ، توجه به رنگ مورد علاقه آنها برای اتاق خوابشان دارای اهمیت است.

  اگر خواهان خلق فضایی آرام، منظم و همراه با آرامش هستید، انتخاب کاغذ دیواری هایی با رنگ های ملایم توصیه می شود، اما اگر احساس می کنید دلتان می خواهد فضایی شاد و پر هیجان داشته باشید، از رنگ های شاد با طرح های هندسی و هنری استفاده کنید.

فنگ شویی، به معنای باد و آب، یک فلسفه و فن باستانی در چین است و برای پیدا کردن دکوراسیون مناسب و چیدمان درست اشیا استفاده می‌شود تا بهترین اثر را بر سلامتی، شادی، موفقیت، هماهنگی و به طور کلی انرژی مثبت داشته باشد. اگر تمایل دارید اتاق خواب تان را بر اساس اصول فنگ شویی بچینید، به نکاتی که در ادامه به آنها اشاره کرده ایم، توجه کنید.